19
lipiec
14:47

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

 

Zapraszamy na rekolekcje:

Eliasz.

Wyschnięty strumień.

 

Nie bój się być tym, kim Bóg mówi, że jesteś!

 

Prorok Eliasz, to jedna z najbardziej znanych postaci w Starym Testamencie (wraz ze swym uczniem Elizeuszem dokonał najwięcej cudów, ze wskrzeszeniem zmarłego włącznie); żaden inny prorok nie jest wymieniany tak często w Nowym Testamencie, jak on. Ale nawet i on doświadczał zwątpień, głębokiego lęku, a nawet załamania. Pan Bóg przeprowadza więc Eliasza ze strachu do wolności. I choć droga nie jest łatwa, to jej zakończenie jest warte każdego trudu. Wyrusz razem z Eliaszem w fascynującą podróż, żeby stanąć twarzą w twarz przed Panem Bogiem i – oddając Mu swoje lęki, stać się wolnym człowiekiem.

 

W czasie rekolekcji będziemy szczegółowo rozważać historię proroka Eliasza, odkrywając pasjonujące tajemnicze ukryte w tekście hebrajskim, ciekawe i zapomniane zwyczaje i informacje historyczne, by uczyć się rozważać Słowo Boże dane nam po to, by zmieniało nasze życie. Odkryjemy także zaskakujące sposoby działania Pana Boga w naszym życiu.

 

DLA KOGO:  Dla wszystkich!

 

Rekolekcje rozpoczynają się w piątek kolacją o godz. 18.00, zakończą się w niedzielę obiadem o godz. 14.00.

 

PROWADZI:

o. Mateusz Stachowski: franciszkanin, duszpasterz w klasztorze franciszkańskim w Ostródzie, rzecznik prasowy Prowincji Świętego Maksymiliana M. Kolbego w Gdańsku, twórca i wykonawca internetowej telewizji franciszkańskiej – FranciszkanieTV, poeta, spowiednik i kierownik duchowy, od 2013 roku egzorcysta, rekolekcjonista.

ZAPISZ SIĘ NA REKOLEKCJE

400.00Wybierz opcje

Szczegóły

Start:
12 lipca @ 18:00
Koniec:
14 lipca @ 14:00
Koszt:
400PLN – 800PLN
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Organizer:
Dom Pojednania i Spotkań im. św. Maksymiliana M. Kolbego
Email:
rekolekcje@dmk.pl
Organizer Website:
View Organizator Website