ZESPÓŁ PROWADZĄCY REKOLEKCJE
dr Robert Zbierański OFMConv.
franciszkanin, pedagog, duszpasterz, moderator Ruchu Światło-Życie
dr Tomasz Jank OFMConv.
franciszkanin, Gwardian Klasztoru, Rektor Kościoła, duszpasterz, rekolekcjonista
Mateusz Stachowski OFMConv.
franciszkanin, rekolekcjonista, egzorcysta
Irena Neumueler
Teolog, pedagog, trener rozwoju osobistego, prezes Fundacji Status Feminae;
Ewa Sielicka
Z zawodu jest dziennikarką, specjalistką Public Relations, mentorem i coachem. Od 2015 roku całkowicie poświęciła się pisaniu ikon i zgłębianiu Słowa Biblii. www.tajemnicaikon.pl

Izabela Bodal
Filolog, pedagog, terapeuta, manager z 15 letnim doświadczeniem. Lider Edukacji Finansowej CROWN – Twoje pieniądze się liczą! Absolwentka Szkoły Animatorów i Liderów Archidiecezji Gdańskiej; Członek Wspólnoty Charyzmatycznej Zjednoczeni w Duchu; żona i mama trójki szkolnych dzieci; wraz z mężem prowadzi kursy: Finanse w Biblii
Piotr Pliszka OFMConv.
franciszkanin, dyrektor Domu Pojednania i Spotkań, moderator Domowego Kościoła, rekolekcjonista
Najbliższe rekolekcje
Tożsamość i misja kobiety odkrywana z Maryją. ONLINE
Rekolekcje z pisaniem ikony - Święty Józef
Rekolekcje z pisaniem ikony - Święty Józef (MAJ)
Perła ukryta w roli. Odkryj swoją wartość ONLINE
Dom Pojednania i Spotkań im. Św. Maksymiliana M. Kolbego w Gdańsku (DMK) został założony w 1992 roku przez gdańską prowincję Franciszkanów (OFM Conv.)
Minister Prowincjalny o. Manswet Wardyn z dniem 2 lutego 1994 roku stosownie do art. 13 ust. 1 i 2 pkt 1 oraz ust. 3 pkt 1-3 Ustawy z dnia 17 maja 1989 roku o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczpospolitej Polskiej (Dz. U. nr 29 poz. 154) powołał Dom Pojednania i Spotkań im. Świetego Maksymiliana Marii Kolbego z siedzibą w Gdańsku.
Osobowość prawną Dom Pojednania i Spotkań im. Świętego Maksymiliana M. Kolbego zyskał na postawie rozporządzenia Ministra – Szefa Urzędu Rady Ministrów z dniem 27 czerwca 1994 roku. (Dz. U. NR 77, poz. 354).
Placówka dysponuje własną bazą noclegową z zapleczem konferencyjnym i gastronomicznym dla 45 osób. DMK zatrudnia wykwalifikowaną kadrę programową i tłumaczy oraz na stałe współpracuje z pedagogami, trenerami i specjalistami z zakresu wielu dziedzin, m.in.: dziennikarstwa, edukacji obywatelskiej, czy muzyki i kultury, a także korzysta z doświadczenia nauczycieli akademickich.
Szukasz rekolekcji ?