21
maj
22:15

Ładowanie Wydarzenia

 

Zapraszamy na rekolekcje:

Starszy syn marnotrawny

 

Odkrywanie prawdy o sobie jest na tyle niepokojące i zaskakujące, że często chowamy się za pobożnymi życzeniami i pogodnymi maskami, które sobie tworzymy. Prawda może nie jest wygodna, ale zawsze prowadzi do wolności i pokoju. Zacznij zaglądać do swego serca w trakcie fascynującej opowieści o synu marnotrawnym, ale tym razem o… starszym synu z przypowieści Pana Jezusa.

 

Czy pełnisz wolę Bożą?

Zwykle twierdząca odpowiedź oznaczać będzie działanie, jakąś czynność. Ale czy pamiętasz, że pełnić wolę Bożą, to także dopasowywać swoje myśli do Bożych planów? To myśleć „po Bożemu”? I wcale nie chodzi tu o jakieś zdrożne myśli, które mogłyby się pojawić w twojej głowie, ale raczej o to, co myślisz o sobie, jak siebie widzisz. Czy patrzysz na siebie oczami Tego, który cię stworzył, wybrał i przeznaczył dla siebie i to przed założeniem świata? Czy może pozwalasz sobie na własne myśli, które są przeciwne temu, jak widzi cię dziś Bóg?

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

– Przed przyjazdem, zachęcamy, aby zapoznać się z 15 rozdziałem Ewangelii św. Łukasza

– Prosimy o zabranie Pisma świętego

– Rekolekcje rozpoczynają się w piątek kolacją o godz. 18.00, zakończą się w niedzielę obiadem o godz. 13.00.

 

PROWADZĄCY

o. Mateusz Stachowski: franciszkanin, duszpasterz w klasztorze franciszkańskim w Ostródzie, rzecznik prasowy Prowincji Świętego Maksymiliana M. Kolbego w Gdańsku, twórca i wykonawca internetowej telewizji franciszkańskiej – FranciszkanieTV, poeta, spowiednik i kierownik duchowy, od 2013 roku egzorcysta, rekolekcjonista.

 

ZAPISZ SIĘ NA REKOLEKCJE

400.00510.00Wybierz opcje

Szczegóły

Start:
31 maja @ 18:00
Koniec:
2 czerwca @ 14:00
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Organizer:
Dom Pojednania i Spotkań im. św. Maksymiliana M. Kolbego
Email:
rekolekcje@dmk.pl
Organizer Website:
View Organizator Website