10
czerwiec
12:20

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

 

Zapraszamy na rekolekcje DLA KOBIET:

Od studni do pałacu. Bądź kobietą wizji!

 

– Rekolekcje „Od studni do pałacu”. Bądź kobietą wizji, pozwolą Tobie na poznawania siebie i swojego procesu przemiany i rozwoju. Nauczymy się szacunku do procesu, chcąc zrozumieć dlaczego czasami trwa on dłużej niż byśmy chciały. Poznamy swoje ograniczenia, złe przekonania i nawyki, które nas zatrzymują na drodze przemiany i rozwoju.

 

– Powiemy, jak odkrycie swojej wartości i tożsamości ułatwi wyjście z lęku, bezradności i zatrzymania się, aby podejmować decyzje i odbudować w sobie moc sprawczą nad swoim życiem, a nie ulegać okolicznościom życia. Powiemy jak uważność wobec siebie i poddanie się Bożemu prowadzenie, mimo trudności wprowadza nas na drogę duchowej głębi. Poznamy Boga, który dla nas już zwyciężył i uwolnił od niemocy, czyniąc nas dziedzicami swojego Królestwa.

 

– Na podstawia biblijnych postaci, a szczególnie Józefa sprzedanego przez braci, powiemy o jego drodze „od studni do pałacu”, od poniżenia i odrzucenia do wypełnienia proroczej wizji i osiągnięcia pozycji zarządcy w pałacu Faraona, aż do przemiany relacji w rodzinie. Powiemy jak dojść do miejsca naszego przeznaczenia i osiągnąć cele wyznaczone nam przez Boga.

 

– Określimy swoje cele, nauczymy się budować wizję i strategię działania (jak biblijna Estera), aby być kobietą dobrego wpływu i wypełnić swoją misję – księga Przysłów 29,18. Nauczymy się żyć z pasją na drodze naszego powołania.

 

– Zapraszamy kobiety, które chcą żyć w mocy Bożej, zgodnie z proroczą wizją dla swego życia, doświadczyć głębi Ducha, w którym jest zwycięstwo, moc i wolność.

 

PROWADZI: Irena Neumueler – teolog, nauczyciel, trener rozwoju osobistego, coach

 

ZAPISZ SIĘ NA REKOLEKCJE

250.00380.00Wybierz opcje

 

 

 

Szczegóły

Start:
26 listopada 2021 @ 18:00
Koniec:
28 listopada 2021 @ 14:00
Koszt:
250PLN – 400PLN
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,
Organizer:
Dom Pojednania i Spotkań im. św. Maksymiliana M. Kolbego
Email:
rekolekcje@dmk.pl
Organizer Website:
View Organizator Website