21
maj
21:12

Ładowanie Wydarzenia

 

Zapraszamy na rekolekcje:

Jonasz.

Człowiek, który myślał, że jest Bogiem.

 

Zaskakujące jest to, że prorok ten myślał, że jest… Bogiem! Wynikają z tego poważne dla niego konsekwencje. A co jeśli podobny problem pojawia się w twoim życiu…?
Serce Jonasza nie odkrywa serca Bożego, bo pełne jest samego siebie… Inaczej mówiąc: Jonasz jest pełny siebie (jeśli ktoś przeczytał „pewny”, to i takie odczytanie jest prawdziwe).

Ta historia pouczy nas przede wszystkim o tym, jaki jest Bóg dla tych, którzy od Niego uciekają, nie modlą się, wszystko wiedzą lepiej i nie zauważają Bożego działania.
Fascynujące szczegóły językowe, historyczne, kulturowe dopełniają obrazu rekolekcji dotyczących tej bardzo krótkiej, ale niezwykle głębokiej księgi Starego Testamentu.

Dzięki rekolekcjom „Jonasz. Człowiek, który myślał, że jest Bogiem” nauczysz się spotykać Pana Boga tam, gdzie mało kto spodziewa się Go odnaleźć i odkryjesz jak niesamowicie zaangażowane jest Boże serce w kształtowaniu twego na Jego wzór; zobaczysz także jakie wrota otwiera modlitwa i poznasz zaskakującą cierpliwość Pana Boga.

 

Rekolekcje rozpoczynają się w piątek kolacją o godz. 18.00, zakończą się w niedzielę obiadem o godz. 14.00.

 

 

PROWADZI:

o. Mateusz Stachowski: franciszkanin, duszpasterz w klasztorze franciszkańskim w Ostródzie, rzecznik prasowy Prowincji Świętego Maksymiliana M. Kolbego w Gdańsku, twórca i wykonawca internetowej telewizji franciszkańskiej – FranciszkanieTV, poeta, spowiednik i kierownik duchowy, od 2013 roku egzorcysta, rekolekcjonista.

 

ZAPISZ SIĘ NA REKOLEKCJE

400.00800.00Wybierz opcje

Szczegóły

Start:
18 października @ 18:00
Koniec:
20 października @ 14:00
Koszt:
400PLN – 800PLN
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , , , , , ,
Organizer:
Dom Pojednania i Spotkań im. św. Maksymiliana M. Kolbego
Email:
rekolekcje@dmk.pl
Organizer Website:
View Organizator Website