31
Maj
18:00 — 14:00
Dom św. Maksymiliana
ul. Świętej Trójcy 4

Gdańsk, 80-822 Polska
160PLN
Ładowanie Wydarzenia

Każdą modlitwę rozpoczynamy i kończymy „W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego”. Kim są? Co mówią o sobie? Jak budować z nimi relacje? Jeden Bóg – trzy Osoby… Trzyczęściowe rekolekcje w oparciu o Słowo Boże, które mają pomóc odkryć, zrozumieć, pokochać – Ojca, Syna i Ducha Świętego. Część pierwsza – „W imię Ojca…” już na przełomie maja i czerwca.

W każdym, kto odkrył istnienie i działanie Boga w swoim życiu, pojawia się pragnienie, aby poznać Go lepiej, aby się Go uczyć, aby sie doń zblizyć. Częstokroć na tej drodze okazuje się, że obrazy Boga, które nosimy w sobie są niepełne, lub zniekształcone poprzez różnorodne wpływy zewnętrzne, lub nasze dawniejsze zaniedbania. W tych rekolekcjach chcemy przyjrzeć się biblijnemu obrazowi Boga Ojca – Tego, który stwarza, rodzi, kształtuje, błogosławi i uświęca. Chcemy poznać Ojca na podstawie Objawienia, a zatem Pismo Święte będzie dla nas absolutną podstawą. Poznając chcemy adorować piękno Boga – drugą płaszczyzną tych rekolekcji będzie zatem adoracja Najświętszego Sakramentu. Chcemy również pogłębić świadomość wypowiadanych co niedzielę słów – Wierzę w jednego Boga, Ojca Wszechmogącego…

 

Cel:

    • Odkrycie roli Boga Ojca w historii zbawienia i w osobistej historii każdego z nas.
    • Wspólne uwielbienie Boga Ojca.
    • Konfrontacja ojcostwa Bożego z ojcostwem naszych ziemskich ojców prowadząca do wdzięczności wobec nich, lub do przebaczenia.

 

Dla kogo?

Mężczyźni i kobiety w każdym wieku, którzy odczuwają w sobie pragnienie budowania relacji z Bogiem Ojcem.

 

Rekolekcje prowadzi:

o. Michał Nowak OFMConv.

ZAPISZ SIĘ NA REKOLEKCJE

160.00300.00Wybierz opcje

 

Szczegóły

Start:
Maj 31 @ 18:00
Koniec:
Czerwiec 2 @ 14:00
Koszt:
160PLN
Wydarzenie Tagi:
, ,
Organizers:
Dom Pojednania i Spotkań im. św. Maksymiliana M. Kolbego
Organizer:
Dom Pojednania i Spotkań im. św. Maksymiliana M. Kolbego
Telefon:
+48 583015721
Email:
rekolekcje@dmk.pl
Organizer Website:
www.dmk.pl