20
Listopad
18:00 — 14:00
Dom św. Maksymiliana
ul. Świętej Trójcy 4

Gdańsk, 80-822 Polska
220PLN
Ładowanie Wydarzenia

Rekolekcje „Tożsamość i misja kobiety odkrywana z Maryją” są zaproszeniem kobiet do przyjęcia i życia zgodnie z chrześcijańską tożsamością, co wcale nie jest takie oczywiste dla większości wierzących. W oparciu o Słowo Boże odpowiemy na pytanie kim jesteśmy w oczach Boga i jak Bóg chce doprowadzić nas do tej pełni, którą zamierzył w swoim planie w momencie powołania nas do życia. Będziemy chciały na nowo obudzić w sobie wiarę, by żyć  w mocy Ducha i z pasją miłości przyjmowanej i dawanej. W przyjaznej kobiecej atmosferze i w  duchu modlitwy poznamy kim jesteśmy w oczach Boga w trzech kobiecych płaszczyznach: córki – umiłowanej, oblubienicy- wybranej i matki – dającej życie. Na tej drodze przewodnikiem będą dla nas kobiety biblijne, a szczególnie Maryja. Za ich przykładem pójdziemy w głąb własnego życia, by to co stanowiło bolesną przestrzeń zagubienia, nieznajomości, czy niezrozumienia stało się miejscem uzdrowienia i siły.

 

Cele

  • Otrzymasz nowe spojrzenie na siebie – powiem kim jesteś w oczach Boga, jaką On ciebie widzi i jakie piękne życie zaplanował dla ciebie.
  • Obudzisz w sobie wiarę w swoją wartość, moc do życia i tworzenia – powiem jak wykorzystać swoją kobiecą naturę i dary duchowe, by wejść na drogę wewnętrznego rozwoju i realizacji swojej misji.
  • Uwolnisz się od fałszywych przekonań, obciążeń życiowych, by wejść w miejsce wyznaczonej przez Boga pełni.
  • Powiem jak doświadczyć uzdrawiającej mocy Boga, aby żyć w wolności.
  • Nauczysz się dbania o siebie, słuchania swego serca i korzystania z „nieograniczonych zasobów”, które są w twoim zasięgu.

 

Dla kogo?

Zapraszamy kobiety (dziewczyny, żony, matki, córki, wdowy) w każdym wieku, które chcą żyć tą pełnią, którą Bóg zamierzył dla Ciebie i włożył w Twoje serce; chcą znaleźć drogę do siebie samej, a jednocześnie żyć w obecności Bożej; chcą żyć zgodnie ze swoją tożsamością w mentalności zwycięstwa i wolności.

Rekolekcje prowadzą:

Irena Neumueler

o. Piotr Pliszka OFMConv.

ZAPISZ SIĘ NA REKOLEKCJE

Szczegóły

Start:
Listopad 20 @ 18:00
Koniec:
Listopad 22 @ 14:00
Koszt:
220PLN
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , , ,
Organizers:
Dom Pojednania i Spotkań im. św. Maksymiliana M. Kolbego
Organizer:
Dom Pojednania i Spotkań im. św. Maksymiliana M. Kolbego
Email:
rekolekcje@dmk.pl
Organizer Website:
www.dmk.pl