19
Październik
18:00
Franciszkanie w Ostródzie
ul. Franciszkańska 1

OSTRÓDA, Warmińsko-Mazurskie 14-100 Polska
Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Nie ma człowieka, który nie byłby zraniony. A to z bardzo prostej przyczyny – nawet osoba, która głęboko kocha od czasu do czasu rani, choćby tego nie chciała. Związane jest to z naszymi oczekiwaniami, pragnieniami, które nie zawsze są po naszej stronie.

I stąd, patrząc wstecz, na własną historię życia, można zobaczyć wroga, z którym nie da się porozumieć, ale który nadal rani i wciąż wpływa na nasze „dzisiaj”.

Czy da się pokochać przeszłość? Czy pokochasz przeszłość, która wydaje się nie do przyjęcia? Jak możesz pogodzić się z wydarzeniami, których się boisz? Czy to, co głęboko rani, może okazać się miejscem błogosławieństwa?

Na przykładzie biblijnych historii zobaczymy co Bóg przygotował dla każdego z nas w naszych historiach. Ramiona Jakuba – to miejsce, gdzie można odkryć pokój bez uciekania przez własną przeszłością.
 

Rekolekcje to czas:

  • katechezy i ćwiczeń;
  • wspólnej Mszy Świętej;
  • adoracji;
  • medytacji i modlitwy;

Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy czują się zranieni, którym trudno jest wybaczyć, którzy chcieliby uciec od swej przeszłości, którzy nie potrafią zaakceptować historii swojego życia. Krótko mówiąc – to rekolekcje dla wszystkich.

 

Rekolekcje prowadzą:

o. Mateusz Stachowski

ZAPISZ SIĘ NA REKOLEKCJE

Szczegóły

Start:
19 października 2018 @ 18:00
Koniec:
21 października 2018 @ 18:00
Organizers:
Franciszkanie w Ostródzie
Organizer:
Franciszkanie w Ostródzie
Telefon:
(+48) 510 054 069
Email:
dobrerekolekcje@gmail.com
Organizer Website:
http://www.dobrerekolekcje.pl