27
Styczeń
12:06

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Zapraszamy na rekolekcje:

Przez ciemną dolinę… (Ps 23) Ja zawsze jestem z Tobą

Rekolekcje odbędą się online w formie porannych lub wieczornych katechez – na żywo na platformie Zoom

Są to rekolekcje dla tych, którzy już zasmakowali piękną życia z Jezusem. Czasem jednak, nawet po latach bycia w Kościele, we wspólnocie, w zakonie, przychodzi poważny kryzys, ciemność, która jest tak zaskakująca i druzgocąca, że traci się orientację, grunt pod nogami; najgorsze, że sam Pan Bóg wydaje się nieobecny, niezainteresowany. Wiele osób na tym etapie wycofuje się, odchodzi, czasem gorsząc się sobą (siebie oskarżając za tę ciemność), czasem Panem Bogiem (skoro kocha, to dlaczego znika?).

Rozważając szczegółowo psalm 23 będziemy starali się poznać sposoby działania Pana Boga w sercu człowieka, które stworzył dla siebie, by było miejscem, w którym chce On przebywać na zawsze. I choć ta podróż będzie prowadzić przez ciemną dolinę, pełną niebezpieczeństw, pułapek grożących śmiercią, to jednak będzie to droga fascynująca i – przede wszystkim – pozwalająca lepiej poznać Pasterza, który właśnie tam, na dnie ciemności, będzie szeptał do serca: „Nie bój się, Ja zawsze jestem z tobą”.

REKOLEKCJE PROWADZI: o. Mateusz Stachowski OFMConv.

Rekolekcje są darmowe. Zapraszamy!

 

Zapisz się na rekolekcje

Organizowane są dwie sesje (poranna i wieczorna) ze względu na dużą liczbę chętnych. Obie będą tej samej treści. Wybierając sesję poranną otrzymasz linki do katechez o godz. 10:30, zaś wieczorną linki do godz. 19:00. Nie ma możliwości uczestnictwa mieszanego. Przewidywany czas każdej z katechez to 1,5 h.

Wybierz opcję:
10:30 – sesja poranna - rekolekcje Przez ciemną dolinę19:00 - sesja wieczorna - rekolekcje Przez ciemną dolinę

Linki i kody do platformy Zoom otrzymacie Państwo mailem wieczorem, dzień przed rozpoczęciem rekolekcji (prosimy o sprawdzenie folderu SPAM). W razie braku maila z dostępem do rekolekcji, prosimy o kontakt mailowy (rekolekcje@dmk.pl) w dniu rozpoczęcia się rekolekcji.

Wysyłając swoje dane, wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych osobowych przez DOM POJEDNANIA I SPOTKAŃ IM. ŚW. MAKSYMILIANA M. KOLBEGO z siedzibą w Gdańsku przy ul. św. Trójcy 4 określanym dalej jako „DMK“, NIP: 5832829533, REGON: 190343600. Kontakt: biuro@dmk.pl, rekolekcje@dmk.pl. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest wykonanie usługi – przeprowadzenia Rekolekcji (art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia) oraz obowiązki prawne DMK związane z jej rozliczeniem np. związane z obsługą księgowo-finansową czy rozliczeniem działań Stowarzyszenia (art. 6 ust. 1 lit. c rozporządzenia). Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji działań statutowych DMK w zakresie obsługi przeprowadzenia rekolekcji oraz do wysyłania podziękowań za przekazaną darowiznę, życzeń i informacji o aktualnie prowadzonych przez DMK działaniach. Brak zgody na przetwarzanie danych w związku z ww. celami sprawi, że nie będziemy mogli wysyłać do Ciebie korespondencji. Osobom, których dane osobowe są przetwarzane przez DMK, przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii; sprostowania (poprawiania, uzupełniania) swoich danych; ograniczenia ich przetwarzania; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych; wycofania zgody na ich przetwarzanie. Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, profilowane ani udostępniane podmiotom trzecim. Jeśli nie chcesz otrzymywać dalszych wiadomości zgłoś swoją rezygnację na adres: rekolekcje@dmk.pl.(wymagane)

 

 

Uwaga! Pamiętajcie, żeby potwierdzić zgłoszenie klikając w link w otrzymanym mailu.
Linki i kody do platformy Zoom otrzymacie Państwo mailem wieczorem, dzień przed rozpoczęciem rekolekcji (prosimy o sprawdzenie folderu SPAM). W razie braku maila z dostępem do rekolekcji, prosimy o kontakt mailowy (rekolekcje@dmk.pl) w dniu rozpoczęcia się rekolekcji.

 

Organizers:
Dom Pojednania i Spotkań im. św. Maksymiliana M. Kolbego
Organizer:
Dom Pojednania i Spotkań im. św. Maksymiliana M. Kolbego
Email:
rekolekcje@dmk.pl
Organizer Website:
www.dmk.pl
Write a comment:

*

Your email address will not be published.