20
wrzesień
01:15

Ładowanie Wydarzenia

Zapraszamy na rekolekcje: O przemianie umysłu. Tak jak myślisz, tak masz.

 

„Przemieniajcie się przez odnowienie umysłu,

abyście umieli rozpoznać jaka jest wola Boża,

co jest dobre, co Bogu przyjemne, i co doskonałe.” (Rz 12, 2)

Nasz umysł został stworzony do dobrych myśli, które są początkiem każdej decyzji i całego życia.

Jest duchowa zasada: „to co siejesz, to zbierać będziesz”, czyli Myślisz – Mówisz – Masz.

REKOLEKCJE „O przemianie umysłu. Tak jak myślisz, tak masz”, pozwolą Ci poznać jak kształtują się procesy myślowe, skąd pochodzą myśli, co wpływa na sposób myślenia i jak zmieć negatywne myślenie.

  • Myśli tworzą zmiany aż do poziomu genetyki i zmieniając strukturę komórki, mając wpływ na duszę, a w konsekwencji na ciało. Powiem jak toksyczne myślenie wpływa na struktury mózgu, mając moc zmieniać umysł i ciało – na lepsze lub gorsze.
  • Powiem co jest źródłem zamartwiania, narzekania, niepokojów, projektowania negatywnych ocen i złych nastawień, złego przeczucia, skąd pojawia się brak ufności na myśl o pomyślności i dobrych osiągnięciach.
  • Słowo Boże mówi, że nasz umysł jest celem szkodliwego oddziaływania złych duchów, które poprzez pokusy, poruszenia zmysłowe, próbują wpływać na wyobraźnię i myśli, aby przekłamać naszą rzeczywistość i w ten sposób negatywnie interpretować nasze postrzeganie i przeżycia.
  • Poszukamy negatywnych przekonań na swój temat i omówimy co powodują w nas, jaki mają wpływ na nasze samopoczucie, postępowanie i relacje z innymi ludźmi.
  • Powiemy o tym, jak zakłamany obraz siebie sprawia, że nie możemy wejść w prawdziwe, owocne życie, przygotowane nam przez Boga.
  • Powiem jak przemienić zakłamane myślenia, jak pozbyć się złych schematów myślenia i nawyków, by wejść w przestrzeń pomyślnego, obfitego życia, jak myśleć w Boży sposób, by oczekiwać dobra i powodzenia; jakie znaczenie ma modlitwa na zmiany w mózgu.

W modlitwie oddamy Bogu nasz sposób myślenia, prosząc o uwolnienie umysłu od kłamstw, które każą patrzeć na życie z negatywnej perspektywy.

PROWADZI:

Irena Neumueler – teolog, nauczyciel, trener rozwoju osobistego, coach

ZAPISZ SIĘ NA REKOLEKCJE

320.00380.00Wybierz opcje

Szczegóły

Start:
17 grudnia @ 18:00
Koniec:
19 grudnia @ 14:00
Koszt:
250PLN – 400PLN
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , ,
Organizer:
Dom Pojednania i Spotkań im. św. Maksymiliana M. Kolbego
Email:
rekolekcje@dmk.pl
Organizer Website:
View Organizator Website